BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Oljelampa 7165260

nr 716 5260

Oljelampa

Asiatisk, höjd: 21

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 september 2011
kl 17:06:07